Hakkımızda

Lima Butik moda sektöründe kaliteyi ve şıklığı bir arada sunmayı ilke edinmiş bir alışveriş sitesidir. Müşteri memnuniyeti odaklı yönetimi benimseyen anlayışla online alışveriş sektöründe yenilikçi yapısıyla müşterilerimizin ihtiyaçlarını en hızlı şekilde karşılıyoruz.

Modayı yakından takip edebileceğiniz ürün yelpazemizle rahatlığı ve şıklığı bir arada sunuyoruz. Kaliteli ürün ve güvenli alışverişin adresi Lima Butik olarak müşteri portföyümüzü her geçen gün güçlendiriyoruz.

Mutlu Müşteri Portföyü

Kaliteli ürünleri hızlı ve güvenli bir şekilde müşteri ile buluşturuyoruz. WhatsApp destek hattımız 0552 634 80 03 üzerinden sipariş verebilir, sorularınızı bu destek hattı üzerinden iletebilirsiniz.

Güvenli Alışveriş

https://limabutik.com/’dan alışveriş yaparken kapıda ödeme, kredi kartı ve Havale – EFT seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Sadece sizin ve bankanızın arasında gerçekleşen veri alışverişi ile kişisel bilgileriniz her zaman güvendedir.

En İyi Müşteri Deneyimi

Lima Butik olarak müşterilerimizi hizmet anlayışımızın merkezine koyuyoruz. Instagram adresimizden ve web sitemizden 7 gün 24 saat alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Menü